Przejdź do treści
LECZENIE KANAŁOWE POD MIKROSKOPEM

ENDODONCJA MIKROSKOPOWA

LECZENIE KANAŁOWE
POD MIKROSKOPEM

Mikroskop zabiegowy umożliwia leczenie według najwyższych i najnowocześniejszych światowych standardów.

Endodoncja
mikroskopowa
To leczenie kanałowe pod mikroskopem. Mikroskop zabiegowy umożliwia leczenie według najwyższych i najnowocześniejszych światowych standardów.
Widzenie w ponad 20-krotnym powiększeniu zapewnia lekarzowi precyzyjną pracę w niewielkim polu zabiegowym. Pozwala na wykonanie skutecznego leczenia w przypadkach o bardzo skomplikowanej i rzadko występującej anatomii zęba.
enodoncja
MIKROSKOP

POMAGA W:
  • Identyfikacji niewykrywalnych wcześniej struktur
  • Odnajdywaniu ujść kanałów korzeniowych
  • Odnajdywaniu i lokalizacji dodatkowych kanałów
  • Udrożnieniu częściowo zobliterowanych kanałów
  • Ponownym leczeniu kanałowym
  • Usuwaniu złamanych narzędzi kanałowych
  • Zaopatrywaniu perforacji dna komory zęba
Z MYŚLĄ O TOBIE

ZNAJOMOŚĆ OD PODSTAW

Endodoncja to dział stomatologii zajmujący się leczeniem nieodwracalnych zmian miazgi zęba wywołanych zapaleniami lub infekcjami. Jest konieczna, kiedy stadium choroby wyklucza leczenie biologiczne, czyli np. podczas chorób miazgi, dużych ubytkach próchniczych i po złamaniach zęba. Z tego względu ważne jest, by postawić właściwą diagnozę i ocenić, czy chory ząb nadaje się jeszcze do odratowania w postaci endodoncji, czy już nie.
SZYBKO I BEZ BÓLU

ODRZUĆ BŁĘDNE PRZEKONANIA

Na temat leczenia kanałowego istnieje wiele mitów, m.in. taki, że bardzo boli i ciągnie się w nieskończoność. Nic bardziej mylnego! Dzięki naszemu znieczuleniu miejscowemu przez całe leczenie nie poczujesz dosłownie nic – oprócz ulgi po jego zakończeniu. Ponadto uratujemy Twojego zęba w przeciągu 1-2 wizyt.
Umów się do nas już dziś

Zapraszamy także do zadawania pytań w razie jakichkolwiek wątpliwości. Chętnie je rozwiejemy i skontaktujemy się jak naszybciej!
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2019 DENTAL-WIT
DENTAL-WIT
ul. 11 Listopada 16
42-500 Będzin
 

Wróć do spisu treści